FURNITURE / Chairs and Stools / Rocking chair 7198115

nr 719 8115

ROCKING CHAIR

19th century, painted, wear.

1800-tal, bemålad

Condition: slitage

SEK 600

Monday October 10 2011
at 17:46:53